Coaching indywidualny

Coaching to proces, który pomaga w rozwoju, przyspieszaniu tempa tego rozwoju i polepszaniu efektów działania. To bliska relacja  Klienta i coacha, w której ważne są zaufanie, bezpieczeństwo i czas. Na pierwszym spotkaniu mamy okazję się poznać i upewnić czy chcemy przez tę zmianę przejść razem. Jeśli tak, to wystarczy już tylko zdefiniować jak chcemy pracowac i działać. Sposób pracy zawsze ustalamy indywidualnie.

Proces coachingowy służy zdefiniowaniu tematu nad którym chcesz pracować, pozwala doprecyzować wizję i skuteczne metody jej realizacji, pomaga określić sposób działania i ewentualne przeszkody, na które warto zwrócić uwagę oraz wyeliminować przekonania, które dotychczas blokowały w osiągnięciu celu, bez względu czy jest to cel osobisty czy zawodowy.

Model współpracy :

  • Pracuję zawsze w oparciu o standardy  i  kodeks etyczny International Coach Federation.
  • Mamy do wyboru spotkania 121 albo sesje via Zoom.
  • Proces coachingowy to pakiet 5 lub 10 spotkań, a jego częstotliwość dobieramy do Twoich potrzeb. Podczas spotkania rozmawiamy, pracujemy z narzędziami i planujemy ćwiczenia wspierające Twój sukces.
  •  Pomiędzy spotkaniami jestem do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji celu, kontaktujemy się drogą mailową albo przez media społecznościowe.

Cena sesji: 109 złotych za 60 minutowe spotkanie.

Coaching HeartMath 

Coaching certyfikowany przez amerykański instutut HeartMath to technika pracy z oddechem wspierająca redukcję stresu  i jednoczesne budowanie wewnętrznej siły. Metoda ta jest stosowana przez US Army, szkolnictwo wyższe, służbę zdrowia i policję nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale także w Europie.

Jako certyfikowany HeartMath Coach wspieram Klientów w :

  • identyfikowaniu celów rozwojowych,
  • poszerzaniu świadomości na temat  źródeł stresu,
  • wzmacnianiu zasobów poprzez praktykowanie stanu koherencji serca
  • stosowaniu technik regulowania stresu przy użyciu świadomego oddechu,
  • rozwoju planu i budowaniu nawyków jak stosować te techniki w codziennym życiu

Spotkania coachingowe mają charakter rozmowy i ćwiczeń opracowanych przez Instytut Heartmath. Mamy do dyspozycji także specjalną aplikację, która na bieżąco monitoruje Twoje postępy w osiąganiu koherencji serca. Czarno na białym widzisz jak buduje się i rośnie Twoja wewnętrzna energia i stabilność emocjonalna.

Cena sesji HeartMath : 149 złotych za 60 minutowe spotkanie.

hm logo

Neurocoaching

Sesja coachingowa prowadzona w standardzie ICF z wykorzystaniem analizy biostrukturalnej Structogram. To nowoczesne i jedyne na rynku rozwoju osobistego narzędzie wykorzystujące wiedzę o genetyce mózgu, pozwalające lepiej radzić sobie w relacjach ze sobą, z innymi i w biznesie. Dzięki neurocoachingowi znajdziesz sposób by rozwijać się w zgodzie z naturą, dopasujesz styl pracy do naturalnego potencjału, będziesz naturalna i  wiarygodna w relacjach z innymi, szybciej zrealizujesz cele.

Cena spotkania  i analizy wraz z podręcznikiem i szczegółowym omówieniem wyników : 400 złotych. ( wymagane jest spotkanie conajmniej 3 godzinne)

Mentoring

Spotkania mentoringowe to przestrzeń partnerskiej relacji i wymiany doświadczeń pomiędzy mentorem a uczniem. Służą odkrywaniu i wzmacnianiu potencjału podopiecznego. Mentor daje świadectwo własnych doświadczeń, uczy, dzieli się wskazówkami i przedstawia możliwe rozwiązania. Do tego przekazuje wiedzę ekspercką, może dzielić się swoimi pomysłami i innymi zasobami.  Pomaga mentee poprzez rozmowę o jego aspiracjach, marzeniach, planach, wzmacnia jego motywację i wiarę w swoje możliwości. A ponieważ sam przeszedł podobną drogę, doradzając może chronić swojego mentee minimalizując potencjalne pułapki, na jakie mógłby natrafić.

Proces mentoringowy to podobnie jak w coachingu sesja 5 lub 10 spotkań. Cena sesji mentoringowej  : 129 złotych za 60 minutowe spotkanie.

Szkolenia dla Firm

Lubię pracę w organizacjach. Moje wieloletnie doświadczenie pracy w korporacjach zdobyte podczas zarządzania zespołami i procesami pozwala mi czuć się tam "jak ryba w wodzie". Prowadzę warsztaty z zakresu zarządzania i  przywództwa oraz komunikacji i współpracy łącząc coaching z osiągnięciami neuronauki wykorzystując między innymi mocne narzędzie rozwijania swoich kompetencji Structogram. To analiza biostrukturalna naszych naturalnych predyspozycji  czyli tzw kod genetyczny Twojej osobowości przeprowadzana w oparciu o budowę i sposób funkcjonowania naszego mózgu. Pozwala w sposób bardzo szybki i niezwykle skuteczny zwiększyć świadomość siebie, poprawić komunikację, usprawnić rekrutację lub osiągnąć lepsze wyniki w sprzedaży poprzez dostosowanie sposobu działania do każdego twojego klienta.

Całość szkoleń połączona z pracą z metaforą i kartami Points of You powoduje, że zmiana perspektywy, zwiększenie efektywności, poprawa komunikacji, szybsze osiąganie celów firmy, zauważalny wzrost zadowolenia z pracy to tylko nieliczne korzyści dla Uczestników szkoleń.

Do każdej organizacji podchodzę indywidualnie. Chętnie porozmawiam z Tobą i wspólnie ustalimy, czego Twoja firma aktualnie potrzebuje. Bez względu na to czy jest to szkolenie, coaching czy mentoring, jestem pewna, że wspólnie wybierzemy metodę najlepiej wspierającą twoją organizację.

Kontakt  w sprawie szczególów: k_pawlowska@op.pl albo tel: +48602737373