"Możemy nauczyć się czegoś nowego, zawsze, kiedy uwierzymy, że jest to możliwe." ( Virginia Satir)

Bardzo lubię pracę w organizacjach. To moje środowisko naturalne. Moje wieloletnie doświadczenie pracy w korporacjach, zdobyte podczas zarządzania zespołami i procesami, pozwala mi czuć się tam "jak ryba w wodzie". Prowadzę warsztaty z zakresu zarządzania i  przywództwa oraz komunikacji i współpracy łącząc coaching z osiągnięciami neuronauki wykorzystując między innymi mocne narzędzie rozwijania swoich kompetencji Structogram. To analiza biostrukturalna naszych naturalnych predyspozycji  czyli tzw kod genetyczny Twojej osobowości przeprowadzana w oparciu o budowę i sposób funkcjonowania naszego mózgu. Pozwala w sposób bardzo szybki i niezwykle skuteczny zwiększyć świadomość siebie, poprawić komunikację, usprawnić rekrutację lub osiągnąć lepsze wyniki w sprzedaży poprzez dostosowanie sposobu działania do każdego twojego klienta.

Całość szkoleń połączona z pracą z metaforą i kartami Points of You powoduje, że zmiana perspektywy, zwiększenie efektywności, poprawa komunikacji, szybsze osiąganie celów firmy, zauważalny wzrost zadowolenia z pracy to tylko nieliczne korzyści dla Uczestników szkoleń.

W kameralnych grupach prowadzę zajęcia coachingu grupowego z wykorzystaniem technik treningu mentalnego opracowanego przez amerykański Instytut HeartMath.

Do każdej organizacji podchodzę indywidualnie. Chętnie porozmawiam z Tobą i wspólnie ustalimy, czego Twoja firma aktualnie potrzebuje. Bez względu na to czy jest to szkolenie, coaching czy mentoring, jestem pewna, że wspólnie wybierzemy metodę najlepiej wspierającą twoją organizację.

Kontakt  w sprawie szczególów: k_pawlowska@op.pl albo tel: +48602737373