„Nie czekaj, aż osiągniesz swój cel, aby być z siebie dumnym. Bądź z siebie dumny na każdym kroku.”(Karen Salmansohn)

Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie jako osobę, która wie, jak wiele jest warta, wie, w którą stronę chce podążać, zna swoje mocne strony i umie korzystać z dotychczasowych życiowych doświadczeń. Osobę, która niczego nie żałuje, a wszystko, co jej się przytrafia w życiu traktuje jako lekcję.

Kogoś, kto ciągle się rozwija, codziennie uczy się czegoś nowego i cieszy się życiem. Kogoś, kto nie ustaje w poszukiwaniu równowagi pomiędzy tym, co podpowiada jej rozum i tym, co mówi jej serce. Kogoś, kto osiąga sukcesy i nie przystaje dążyć do celu, który sobie postawił.

Podczas naszego spotkania zadam ci pytania, których być może dawno nikt ci nie zadawał. Pokażę ci, jak to jest zatrzymać się niezależnie od tego, jak szybko pędzi świat wokół ciebie i jak wielką zmianę może przynieść w twoim życiu „pauza”.

Będziemy pracować nad tym, co jest dla Ciebie w danym momencie najważniejsze:

  • Twój rozwój, Twój potencjał, Twoje marzenia,
  • Twoja kariera, Twoje cele biznesowe, Twoja motywacja,
  • Twoje relacje z innymi, Twoje poczucie własnej wartości,
  • Twoja umiejętność budowania dobrych związków

 

Za każdym razem, kiedy spotykam kogoś po raz pierwszy, widzę go nie takim, jakim on widzi sam siebie, ale umiem dostrzec pełen potencjał i wszystkie możliwości danej osoby.

Jeśli zechcesz mi zaufać razem wyruszymy w podróż, dzięki której odkryjesz, jak niezwykłą, wyjątkową i niepowtarzalną osobą jesteś i jak wiele znaczysz dla świata.