”Każdy potrafi latać, tylko nie każdy spotkał osobę, która pomoże mu wystartować.”

Nazywam się Kasia Pawłowska. Pomagam ludziom rozkwitać, rozwijać skrzydła i wznosić się coraz wyżej. Wspieram w odkrywaniu siebie, swoich pragnień i marzeń. Zadaję odpowiednie pytania, otwieram serca i uważnie słucham odpowiedzi. Towarzyszę w zmianie.

Kim jestem? Przede wszystkim sobą. Kobietą po przejściach, która wierzy, że wszystko jest możliwe. W moich rolach jestem mamą, partnerką, managerem, coachem, mentorem, trenerem.

Mam ogromne doświadczenie życiowe, ale wciąż szkolę się i rozwijam, by jeszcze skuteczniej pomagać innym. Jestem dyplomowanym coachem ACC ICF z akredytacją International Coach Federation , certyfikowanym trenerem Points of You i trenerem Structogram, mam tytuł HeartMath coacha.

Jako coach pracuję zgodnie ze standardami ICF. W relacji z Klientem używam także kart metaforycznych, pracy z oddechem i osiągnięć neuronauki. Dzięki temu możemy dotknąć obszaru umysłu, serca i uzyskać harmonię, która dla wielu z nas wciąż jest niedoścignioną potrzebą i przywilejem.

Ukończyłam Szkołę Coachingu Meritum i studia podyplomowe "Neuroprzywództwo" na uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jestem także absolwentką Oxford Brooks University na kierunku "Zarządzanie Finansami". Zdobyłam dyplom prestiżowego Brytyjskiego Instytutu Zarządzania.

Mam ponad 20 letnie doświadczenie w pracy w kilku międzynarodowych korporacjach, gdzie uczyłam się pracy z ludźmi, zarządzania procesem, innowacją i zmianą. W roli Senior Managera zarządzam zespołami, na codzień wspierając moich pracowników w rozwoju i sięganiu po więcej.

Jeśli chcesz wrócić do siebie, zdefiniować cel i go zrealizować, uspokoić umysł i poczuć swoje serce, zapraszam Cię do kontaktu ze mną. I do wspólnej podróży ku szczęściu.

Podczas sesji ze mną zawsze staram się zbudować zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. To stwarza warunki, w których Ty jako mój klient będziesz mogła odkryć swój naturalny potencjał i predyspozycje. Dzięki temu realizacja wymarzonego celu nie będzie tylko zapisem w kalendarzu, ale  realnym poszukiwaniem drogi do jego osiągnięcia.

A po godzinach ..... zapalam świece w Kręgu Kobiet.... i prowadzę inspirujące spotkania.

Możesz mnie poznać podczas sesji coachingowej lub mentoringowej. Możesz doświadczyć magii kobiecych warsztatów, które prowadzę cyklicznie w całej Polsce. Możesz zadzwonić, napisać.

Możesz wszystko, ale nie musisz nic. Ty wybierasz.

Jeśli chcesz wrócić do marzeń, jeśli bardzo pragniesz zmiany w swoim życiu, skontaktuj się ze mną. Proponuję niezobowiązujące spotkanie, na którym przekonasz się czy jest nam po drodze. Coaching to bardzo osobiste doświadczenie, trzeba się dobrze "poczuć" razem.

Do zobaczenia