"Marzenia zawsze się zwyciężają rzeczywistość, gdy im na to pozwolić." (Stanisław Lem)

Spotkania mentoringowe to przestrzeń partnerskiej relacji i wymiany doświadczeń pomiędzy mentorem a uczniem. Służą odkrywaniu i wzmacnianiu potencjału podopiecznego. Mentor daje świadectwo własnych doświadczeń, uczy, dzieli się wskazówkami i przedstawia możliwe rozwiązania. Do tego przekazuje wiedzę ekspercką, może dzielić się swoimi pomysłami i innymi zasobami.  Pomaga mentee poprzez rozmowę o jego aspiracjach, marzeniach, planach, wzmacnia jego motywację i wiarę w swoje możliwości. A ponieważ sam przeszedł podobną drogę, doradzając może chronić swojego mentee minimalizując potencjalne pułapki, na jakie mógłby natrafić. Mentor nie jest kimś kto rozwiązuje za klienta jego problemy. Mentora można porównać do mędrca, który pomaga mu dokonać zmiany i wybrać najlepsze rozwiązania.

Moje doświadczenie mentoringowe zdobyte w biznesie dotyczyło takich obszarów jak rozwój zasobów ludzkich, motywowanie pracowników, planowanie kariery, przekazywanie ukrytej wiedzy z zakresu finansów i nieruchomości oraz strategii pracy w korporacji.

Obecnie jestem  Mentorem Fundacji Akademii Rozwoju Liderek. 

Proces mentoringowy to podobnie jak w coachingu sesja 5 lub 10 spotkań. Cena sesji mentoringowej  : 129 złotych za 60 minutowe spotkanie.

"Mentora wiele łączy (ale i różni) z nauczycielem czy coachem. Nauczyciel instruuje, a coach zapewnia określoną i szczegółową behawioralną informację zwrotną w celu udzielenia danej osobie pomocy w nauce i wzrastaniu. Jako doradcy czy konsultanci, mentorzy wielokrotnie pomagają innym ustalić, wyjaśnić czy wzmocnić kluczowe wartości i przekonania, często służąc swym osobistym przykładem" Robert Dilts

 


Wybierz najlepsza dla Ciebie metodę naszej współpracy.