Jestem odWAŻNA Warszawa piątek 01 marca godzina 18.00

Grzeczna już BYŁAM! - Warszawa 10.03 niedziela godz.11.00

 

„W życiu jest coś więcej do zrobienia niż tylko zwiększać jego tempo.” (Mahatma Gandhi)

Praca z Kobietami to moja pasja. Z pasji pomagam zaczynać od nowa Kobietom poszukującym siebie. Z pasji także powstał projekt cyklicznych warsztatów rozwojowych dla Kobiet. Projekt nazwałyśmy wspólnie "Kolorove Kobiety". Szukamy kolorów naszych emocji, doświadczeń i serca. Spotykamy się  w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku . Spotkania te są cześcią opracownego przeze mnie rocznego kobiecego programu rozwojowego pt "JESTEM WAŻNA". To przestrzeń kobiet, które interesują się rozwojem osobistym i chcą rozpocząć podróż w poszukiwaniu własnego Ja i pełnej synchronizacji umysłu i serca HeartFulness. Każdy warsztat ma inny tytuł.

Jak dotąd rozmawiałyśmy o:

The Power of Love - odważ się pokochać siebie, Alfabet Kobiecości warsztat , Kim byłam, kim jestem , kim będę?, Zrób sobie szczęście , Mała Dziewczynka i Ja - cudowny duet 

Przed nami wciąż:

Lek na Lęk, Home Again - powrót do wewnętrznego domu, Sukces jest Kobietą , OdWAŻNA czyli jaka?, Autentyczna JA, Zrób miejsce na życie i wiele , wiele innych ….

METODA PRACY:

Podczas 4 godzinnego spotkania coachingowego używam kart metaforycznych Points of You®. Dlaczego? Bo słowo dociera do lewej, męskiej półkuli naszego mózgu, a obraz do prawej, tej kobiecej. Dzięki działaniu na logikę i intuicję karty otwierają serca i umysły pozwalając zerwać ze schematami w myśleniu i skonfrontować się z emocjami ukrytymi na dnie serca. Pozwalają odkryć nawyki, które nam przeszkadzają, nazwać uczucia towarzyszące nam na co dzień i odnaleźć wewnętrzny spokój.

Spotkania mają charakter podróży w głąb siebie, wspierają w rozwoju świadomości, akceptacji własnego JA i poczucia wartości. Ich celem jest synchronizacja sposobu myślenia i wyrażania emocji, tak aby zredukować stres i znacząco poprawić komfort swojego życia. Pracując z metaforą , obrazem i muzyką oraz doświadczając pauzy, zatrzymamy się na chwilę, by spojrzeć na siebie i swoje życie z dystansu. I odkryć to, co dotąd nieznane i zaskakujące. Niespodziewanie, ale precyzyjnie.

Zawsze towarzyszy nam cudowna energia Kręgu Kobiet, która magicznie wpływa na samopoczucie i wewnętrzną siłę każdej z Uczestniczek. Tu nikt nikogo nie ocenia. Wymieniamy się swoimi doświadczeniami i życiową perspektywą. Jeśli masz ochotę porozmawiać w bezpieczniej przestrzeni komunikacji z poziomu serca, gdzie nikt nikogo nie ocenia , pomilczeć, posłuchać muzyki, poprzytulać się, pośmiać, wzruszyć, doświadczyć magii kobiecej siły ….. po prostu przyjdź.

Masz ochotę dołączyć do Nas?

Zapraszam bardzo serdecznie. 

Szczegóły zawsze na moim Facebooku w zakładce "wydarzenia".

Terminy poniżej :

Głęboko wierzę w to, że my, kobiety, jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko, czego tylko zapragniemym jeśli tylko nasze serca są otwarte. Jestem mamą 9-letniej Kasi Junior i 21-letniego Piotra. Wychowałam moje dzieci sama. Wszystko, co spotkało mnie w życiu, długotrwały stres i rozwód, ale też moje małe sukcesy sprawiły, że bardzo chciałam pomagać ludziom, a w szczególności - kobietom. Marzyłam o zbudowaniu społeczności kobiet, które nawzajem się wspierają regularnie się spotykając i dzieląc się ze sobą swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem.

Tak powstały warsztaty Kolorove Kobiety.

Podczas warsztatów pracujemy nad pewnością siebie, poczuciem własnej wartości, miłością do samych siebie i dążeniem do tego, co sprawia, że jesteśmy szczęśliwe. Daję uczestniczkom wartszatów nie tylko możliwość rozwoju i pracy nad sobą, ale także przeróżne niespodzianki i podarunki – żeby czuły, że zasługują na to, co najlepsze. Do tej pory odbyły się już dziesiątki warsztatów Kolorovych Kobiet w Warszawie i w innych miastach Polski.

Jeśli zmagasz się z przeciwnościami losu, poszukujesz odpowiedzi na to, kim jesteś, zaczynasz nowy etap w życiu, nie wierzysz w siebie i swoje możliwości, albo po prostu chcesz się rozwijać i poznać nowych, ciekawych ludzi – weź udział w moich warsztatach dla kobiet.

Bardzo zapraszam!