Coaching Points of You

"To serce przemawiające przez twój umysł powie ci, co jest właściwe i pozwoli na całkowite, twórcze i pełne współczucia zaangażowanie." ( Mary O'Malley)

Coaching Points of You® to  unikalna metoda pracy z drugim człowiekiem. Wykorzystuje do pracy karty metaforyczne, 3 kreatywne narzędzia do szkoleń, coachingu i rozwoju: The Coaching Game, Punctum i Faces. 

Points of You® to nowoczesne narzędzia uznane w środowisku profesjonalnego coachingu, edukacji i HR na całym świecie. Funkcjonuje już od 10 lat, w blisko 150 krajach. Przez 11 lat z metodą zapoznało się i aktywnie z niej korzysta ponad 1 000 000 osób oraz kilka tysięcy firm i organizacji, w tym tacy liderzy jak: Google, IKEA, NASA, PwC czy L'Oréal.

Metoda Points of You® zakłada, że na każdą sytuację można patrzeć z różnych punktów widzenia, a prawdziwą sztuką  jest dostrzeżenie tych, które wykraczają poza nasze zwyczajowe myślenie. Zmierzenie się z nawykowym myśleniem bywa zaskakujące i często stanowi efekt "wow" w procesie coachingowym.

Jednym ze sposobów oddziaływania narzędzi Points of You® jest integracja dwóch półkul naszego mózgu.  Prawej, która kontroluje intuicję i emocje, z lewą, odpowiedzialną za logiczne i analityczne myślenie. Synchronizacja jest możliwa dzięki połączeniu zdjęć, pobudzających naszą kreatywność i słów, aktywizujących analityczną część mózgu. Integracja emocji i logiki pozwala pozbyć się ograniczających przekonań i ułatwia  znaleźć nowe perspektywy myślenia i działania.

Coaching Points of You® pozwoli Ci  w zaskakujący sposób, ale bardzo precyzyjnie :                                     

 1. poczuć kim jesteś naprawdę,
 2. zaufać swojej intuicji,
 3. przyjrzeć się swoim emocjom,
 4. zdefiniować czego pragniesz i jak możesz to osiągnąć,
 5. odszukać swój największy talent,
 6. przyjrzeć się Twoim wartościom,
 7. określić życiową misję,
 8. dokonać wyboru dokąd zmierzasz i którą drogą chcesz tam dotrzeć?

 

Jako Certyfikowany Trener Points of You® wspieram Klientów w :

 1. docieraniu do nowych perspektyw,
 2. poszerzaniu punktów widzenia,
 3. wzmacnianiu stanu harmonii umysłu i serca
 4. stosowaniu technik relaksacji przy użyciu zatrzymania w pauzie i świadomego oddechu
 5. kształtowaniu nowych skutecznych nawyków , które poprawiają komfort życia

 

Spotkania coachingowe mają charakter rozmowy i  doświadczania głębokich procesów coachingowych opracowanych przez firmę Points of You®. Mamy do dyspozycji 3 narzędzia coachingowe (the Coaching Game, Punctum, Faces) i niezliczoną liczbę możliwości wykorzystania ich w pracy rozwojowej dobranej indywidualnie do Twoich potrzeb.

Cena sesji Points of You : 149 złotych za 60 minutowe spotkanie. ( minimalna sugerowana ilość sesji to 3) 

 

Wybierz najlepsza dla Ciebie metodę naszej współpracy.